Program „Zajęcia klubowe w WTZ”

W związku z realizacją programu „Zajęcia klubowe w WTZ” przypominamy o terminie  składania wniosków.

Adresaci programu, czyli podmioty prowadzące WTZ na terenie powiatu grudziądzkiego, zainteresowani prowadzeniem zajęć klubowych, mogą ubiegać się o ich dofinansowanie w ramach realizacji niniejszego programu. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu (ul. Małomłyńska 1, pok. 112) od 1 do 30 czerwca 2019 r. przyjmuje wnioski o przyznanie środków PFRON na dofinansowanie prowadzenia zajęć klubowych w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ” (dotyczy zajęć, które mają zostać uruchomione i prowadzone od 1 sierpnia 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r.). Dokumenty związane z realizacją programu zostały udostępnione na stronie internetowej Funduszu www.pfron.org.pl, w zakładce dotyczącej programów realizowanych obecnie – w sekcji programu „Zajęcia klubowe w WTZ”.

Przypominamy, że Beneficjentami programu mogą być:

1. osoby niepełnosprawne, posiadające ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne), które były uczestnikami WTZ i opuściły go w związku z podjęciem zatrudnienia,

2. osoby niepełnosprawne, posiadające ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne), znajdujące się na prowadzonej przez podmiot prowadzący WTZ liście osób (o której mowa w art. 10f ust. 2a ustawy o rehabilitacji), których zgłoszenie do uczestnictwa w warsztacie zostało zatwierdzone i które nie rozpoczęły terapii w WTZ.

 Zachęcamy do zapoznania się z treścią programu i procedurami jego realizacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *